ТРЦ «Велес» в Ивано-Франковске определился с якорными арендаторами

ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську визначився з якірними орендарями

Відкриття другої фази ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську заплановане на 4 квартал 2021 року. Компанію Cushman & Wakefield призначено ексклюзивним агентом із набору орендарів.

У 2019 році було розпочато будівництво другої черги торговельно-розважального центру «Велес» в Івано-Франківську, загальна площа якого становитиме 52 000 кв. м, а орендна - 37 500 кв. м. Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield, яка є ексклюзивним агентом із набору орендарів даного об’єкту, повідомила, що нещодавно були підписані угоди з якірними операторами - продуктовим супермаркетом «Сільпо» на площу 4 250 кв. м, дитячим розважальним центром Fly Kids на площу 3 500 кв. м та кінотеатром «Планета кіно» на площу 2 668 кв. м.

«Це буде перший в Івано-Франківську торговельно-розважальний центр регіонального масштабу, який забезпечить потреби міста та області в якісних торгових площах, - розповіла Катерина Весна, керівник департаменту агентських та консалтингових послуг у сфері торговельної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні. – Західна Україна вже традиційно є регіоном, в якому великі мережі зацікавлені нарощувати свою представленість. Станом на сьогодні у місті та області відсутня будь-яка альтернативна пропозиція, тому для компаній, які представляють міжнародні модні бренди, - це унікальна можливість для відкриття магазинів».

Щодо темпів заповнюваності об’єкта, то за словами Катерини Весни, незважаючи на те, що будівництво триває, вже затверджені площі та конфігурації приміщень із якірними орендарями галереї – універмагами одягу та взуття, магазинами побутової техніки та спорту.

Юрій Кізім, керівник проекту, повідомив, що відкриття нової черги ТРЦ «Велес» заплановане на 4 квартал 2021 року. «Ми взяли за мету – ревіталізувати промислову зону у сучасний простір, що об’єднає шопінг, відпочинок та розваги. Після добудови площі торгового центру будуть відповідати вимогам найкращих міжнародних брендів, для цього ми залучаємо міжнародних консультантів на кожному етапі проекту.       

Слід також зазначити, що конструктив будівлі сформовано на 80%. Реалізація проекту проходить відповідно до запланованих термінів, які в свою чергу передбачають закриття периметру майбутнього ТРЦ восени 2020 року, після чого будуть розпочаті внутрішні роботи», - розповів Юрій Кізім.

Івано-Франківськ є адміністративним, економічним, культурним та туристичним центром Прикарпаття. Місто виконує роль транзитного пункту для туристів, які планують відпочинок у горах, в тому числі на курортах «Буковель», «Драгобрат» та в місті Яремче. Орієнтовна кількість населення міста та області – більше 1,38 млн осіб. В Івано-Франківську розвинені машинобудівна, деревообробна галузі, хімічна та легка промисловість.

Схожі новини

Mobelix
Торгова нерухомість

Ринок девелопменту рітейл-парків у Європі

У 2016 році площа рітейл-парків збільшилася на 50% у порівнянні з показником 2015 року.

В Одессе в ТЦ «Kadorr» открылся новый «Паспортный сервис»
Торгова нерухомість

В Одесі в ТЦ «Kadorr» відкрився новий «Паспортний сервіс»

29 вересня в Одесі відкрився новий «Паспортний сервіс».

Ave Plaza в Харькове продолжает расширять категорию детских товаров
Торгова нерухомість

Ave Plaza в Харкові продовжує розширювати категорію дитячих товарів

7 грудня у харківському ТОЦ Ave Plaza (вул. Сумська, 10) відкрився мультибрендовий магазин дитячого одягу та взуття Birba Club.