Company in Ukraine

Про компанію в Україні

Глобальний досвід, локальна експертиза

 

Одним з важливих переваг компанії Cushman & Wakefield є поєднання глобального досвіду з глибоким знанням локальних ринків. Київський офіс компанії був відкритий у 1994 році та став першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні. Наш багаторічний досвід дає нам глибоке розуміння ринку і поведінки його гравців, можливість прогнозувати динаміку, аналізувати чинники, що впливають на розвиток ринку, щоб надавати клієнтам комплексні рішення складних питань.

2018

2017

Початок нової історії Cushman & Wakefield в Україні в альянсі з компанією DTZ, яка працювала на українському ринку нерухомості з 1994 року.

Рішення про злиття двох світових лідерів призвело до утворення однієї з найбільших міжнародних компаній, що надають послуги у сфері нерухомості. Для клієнтів в Україні це означає максимальний рівень компетентності та стандартів сервісу.

2015

Прийнято рішення про злиття двох світових лідерів у сфері консультаційних послуг з питань комерційної нерухомості - компанії Cushman & Wakefield і компанії DTZ. Це дало можливість DTZ в Україні розпочати переговори щодо ребрендінгу.

1994

Відкриття офісу компанії DTZ в Україні. Це було перше постійне представництво міжнародної компанії з надання послуг у сфері комерційної власності, що суттєво вплинуло на формування ринку нерухомості в Україні.


Ми перші в Україні

 

  • Надали клієнтам інтегрований комплекс консультаційних послуг. 
  • Створили спеціалізований департамент агентських і консультаційних послуг з питань логістичної нерухомості, департаменти оцінки, управління та експлуатації.
  • Провели оцінку з метою подальшого IPO для однієї з провідних українських компаній в сфері нерухомості.

 

 

Роки в Україні

25

Клієнтів

4850

Об'єм інвестиційних угод (млн $)

492

Оцінено об'єктів

4900

Kyiv