Рисепшен

Офісний коворкінг набирає популярності

Експерти компанії DTZ відзначають зростаючий попит на послуги «комунальних офісів». Днями була закрита угода між коворкінгом «Платформа» та діловим центром «Леонардо» (вул. Б. Хмельницького, 17/52). Консультантом у переговорах з оренди виступила компанія DTZ.

Відкриття коворкінг-простору площею 4000 кв. м в серці столиці в бізнес-центрі «А» класу підтверджує підвищення інтересу до даного формату. За словами Левона Папоян, директора департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері офісної нерухомості компанії DTZ в Україні, концепція «Платформи» цікава як дрібним орендарям, так і великим гравцям. Аналіз запитів компаній, що займають великі площі, показує, що у них нерідко виникає потреба в додатковому робочому просторі площею до 50 кв. м для тимчасових проектів. Зручно, коли таке приміщення розташоване в тому ж бізнес-центрі, і немає необхідності перебудовувати всі бізнес-процеси під тимчасовий проект.

І компанії, і підприємців коворкінг приваблює повністю мебльованим та забезпеченими усім сучасним обладнанням робочими місцями. Окремий офіс такої площі за аналогічну вартість у Києві знайти проблематично. Важливою перевагою є відносна простота юридичного оформлення договору оренди, що не потребує від орендаря значних витрат, внесення передоплати та гарантійних платежів.

Наявність коворкінг-простору в бізнес-центрі цікаво і орендодавцю. В першу чергу, як інкубатор бізнес-контактів і генератор додаткових потоків клієнтів і партнерів для групи орендарів, які представляють супутню інфраструктуру бізнес-центру. У перспективі стартапи з 1-2 співробітників виростають у велику команду, якій потрібен окремий офіс.

Незважаючи на те, що коворкінг «Платформа» в ДЦ «Леонардо» почне роботу тільки в травні цього року, частина приміщень уже здана.

Интерьер 1 Интерьер 2 Интерьер 3 Интерьер 4 Интерьер 5 Интерьер 6

Схожі новини

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Україна - ідеальний майданчик для створення комплексних центрів обслуговування глобальних холдингів
Інвестиції, Офісна нерухомість

Україна - ідеальний майданчик для створення комплексних центрів обслуговування глобальних холдингів

Компанія КПМГ в Україні, спільно з компанією Cushman & Wakefield, опублікувала звіт про перспективи створення загальних центрів обслуговування

Cover
Офісна нерухомість

Дослідження Cushman & Wakefield: Найдорожчі офіси у світі - в Гонконзі. У Лондоні ціна за робоче місце впала на 19%

За результатами 2017 року в рейтингу найдорожчих офісів Лондон опустився на друге місце, проте 22 665 доларів США за одне робоче місце на рік - це