Veles

Компанія-девелопер ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську залучила фінансування від «Райффайзен Банку»

Девелоперська компанія, яка будує другу фазу ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську, підписала довгострокову угоду з «Райффайзен Банком» про виділення кредиту на будівництво. Кредитної лінії вистачить на повну добудову проєкту. Загальна сума контракту склала 300 млн. грн.

Директор компанії Юрій Кізім зазначив, що залучення кредитних коштів було частиною стратегії розвитку проєкту й досягнуті умови фінансування відповідають фінансовій моделі, яка була закладена в проєкт. «Ми вже почали використовувати кредитну лінію й плануємо в листопаді повністю закрити периметр будівлі, після чого почнемо готувати площі для передачі якірним орендарям. Згідно з нашим графіком будівництва, ми плануємо відкрити другу фазу ТРЦ «Велес» разом із оновленим третім поверхом існуючої частини у третьому кварталі 2022 року», – розповів Юрій Кізім.

Катерина Весна, керівниця департаменту агентських та консультаційних послуг у сфері торговельної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні: «Ми раді вітати нашого клієнта з проходженням такого важливого етапу в реалізації проєкту, як отримання банківського фінансування. Схвального рішення від банку вдалося досягти зокрема й завдяки високій наповненості проєкту, яка на сьогодні становить більше 70% від орендної площі, відповідно до розрахунку підписаних попередніх договорів оренди та протоколів про наміри».

Раніше повідомлялося про підписання попередніх договорів оренди з супермаркетом «Сільпо» (4 200 кв.м), дитячим розважальним центром FLY Kids (3 500 кв.м), кінотеатром «Планета Кіно» (2 268 кв.м), мережами магазинів побутової техніки та електроніки Eldorado (1 021 кв.м), Comfy (1 070 кв.м) та «Алло» (315 кв.м), мережею Brocard (350 кв.м), мережею ресторанів швидкого харчування KFC (335 кв.м),  фармрітейлером «Аптека Доброго Дня» (57 кв.м), хобі маркетом «Акварелі» (686 кв.м), мережею «Світ шкіри та хутра» (198 кв.м), магазином Urban Planet (188 кв.м), магазином зоотоварів «Брідер» (55 кв.м), мережею магазинів ювелірних виробів «Золотий Вік» (72 кв.м), мобільними операторами Kyivstar, Vodafone та хімчисткою «Чисто».

Також варто зазначити, що в діючій частині ТРЦ «Велес» працюють магазини наступних брендів: LC WAIKIKI, Megasport, CCC, «Чудо острів», Anabel Arto, A. Tan, Watsons, Junker, Miniso, які продовжать роботу після відкриття нової черги. Частина цих орендарів буде працювати в оновлених форматах у розширеному торговельно-розважальному центрі.

ТРЦ «Велес» – перший в Івано-Франківську торговельно-розважальний центр регіонального масштабу, який забезпечить потреби міста та області в якісних торгових площах та відповідатиме вимогам міжнародних операторів. Відкриття другої фази проєкту заплановане на 3 квартал 2022 року. Загальна площа ТРЦ «Велес» становитиме 62 000 кв.м, а орендна – 40 500 кв.м.

Veles Veles Veles

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.

Крис Хеггерик
Логістична нерухомість

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу Kopylov Logistics Park

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу площею більше 30 тис. кв. м українському рітейлеру «АТБ».