European Fair Value Index, Q1 2018

Індекс справедливої вартості, 1 кв. 2018 р.

/sites/default/files/2018-05/European%20Fair%20Value%20Index%20-%20Q1%202018.PDF

 

Що таке індекс справедливої ​​вартості?

Компанія Cushman & Wakefield щоквартально визначає Індекс справедливої ​​вартості з серпня 2010 року на основі аналізу 123 ринків Європи.

Справедлива вартість - це значення, при якому для інвестора є незначною різниця між безризиковим доходом та прогнозованою дохідністю від володіння нерухомістю, беручи до уваги додатковий ризик інвестування в клас майнових активів.

Коли ціна на нерухомість оцінюється за справедливою вартістю, інвестор отримує адекватну компенсацію за ризик, пов'язаний з придбанням нерухомості; аналогічним чином, коли ціна на нерухомість нижче справедливої ​​вартості, інвестор більш ніж компенсує ризик, отриманий при виборі покупки нерухомості. При покупці за справедливою вартістю або нижче, інвестор не обов'язково купує на нижній межі ринку.

Наш аналіз справедливої вартості фокусується на преміальних активах і п'ятирічній інвестиційній перспективі і стосується ринку в цілому; окремі угоди можуть забезпечувати можливості і ризики, що виходять за рамки середнього погляду на ринок. У звіті ми порівнюємо результати за поточний квартал з попереднім, які можуть відрізнятися від результатів, опублікованих в звіті за минулий квартал; це пов'язано з методологією упереджувальної вибірки даних. Таким чином, коли наші прогнози змінюються, індекс справедливої ​​вартості також змінюється.