Экополис ХТЗ

«Екополіс ХТЗ» уклав договір про співпрацю з Cushman & Wakefield

Бізнес-парк високих технологій «Екополіс ХТЗ» - довгостроковий інвестиційний проєкт групи DCH Олександра Ярославського - буде створюватися за участю консалтингової компанії Cushman & Wakefield.

Міжнародна команда експертів Cushman & Wakefield буде розробляти комерційну концепцію «Екополіс ХТЗ», формувати стратегії залучення в нього якірних орендарів і резидентів, а також здійснювати консалтинговий супровід розробки генерального плану проєкту.

«З огляду на масштаб і унікальність «Екополіс ХТЗ», група DCH від самого початку орієнтувалася на роботу з компанією, що входить до «великої четвірки» глобальних консультантів у сфері комерційної нерухомості. Ми знаємо, що команда Cushman & Wakefield має великий досвід реалізації складних інфраструктурних проєктів, у тому числі створення промислових парків, а також комплексного розвитку великих об'єктів нерухомості. Впевнені, що в результаті роботи отримаємо оптимальну концепцію проєкту високої інфраструктурної та комерційної цінності», - прокоментував досягнення домовленості про співпрацю Віталій Баранніков, директор керуючої компанії «Екополіс ХТЗ».

«Екополіс ХТЗ» розміститься на вільних виробничих площах відомого в світі з радянських часів Харківського тракторного заводу (ХТЗ). Нині існуючий виробничий комплекс ХТЗ стане якірним резидентом індустріального кластера. Редевелопмент буде проведено на території площею близько 150 га, тут планується звести понад 500 тис. кв. м офісних, складських, виробничих та інших приміщень. Плановий обсяг інвестицій у створення «Екополіса ХТЗ» становить близько $1 млрд до 2033 року, внаслідок реалізації проєкту з'явиться не менше 10 тис. сучасних робочих місць. У складі бізнес-парку працюватимуть індустріальний парк, технопарк (IT- та R&D-кластери), логістичний комплекс із розподільчим центром e-commerce, агротехнологічний і торговий кластери, медичний і освітній центри.

Cushman & Wakefield - провідна міжнародна компанія, що надає консалтингові та агентські послуги в сфері комерційної нерухомості. 53 000 її експертів у більш ніж 60 країнах світу допомагають інвесторам і орендодавцям забезпечувати виняткову цінність їх нерухомості. Cushman & Wakefield входить до числа найбільших консалтингових компаній у сфері комерційної нерухомості в світі з річним доходом $8,8 млрд. Основні бізнес-напрямки: управління об'єктами нерухомості, управління проєктами, ринки капіталу, стратегічний консалтинг, оцінка, агентські та інші послуги. Експерти компанії мають у своєму розпорядженні досвід реалізації проєктів системного характеру в промислових регіонах Польщі, розвитку та репозиціонування офісного району для залучення талантів на замовлення уряду Брюсселя, регенерації та редевелопмента території колишнього сталеливарного заводу в центрі Праги, редевелопмента території колишнього промислового об'єкта в польському Кракові. Крім цього, в портфоліо Cushman & Wakefield входить участь в одному з найбільших проєктів Королівства Саудівська Аравія, який передбачає створення нового міста за $26,6 млрд.

Схожі новини

торговый центр в Украине
Девелопмент

Як побудувати успішний торговельний центр в Україні

Незважаючи на нестабільність політико-економічної ситуації, реалізувати успішний проект в Україні цілком можливо.

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.