Агентские услуги в сфере аграрной недвижимости и земли

Агентські послуги в сфері аграрної нерухомості та землі

Cushman & Wakefield стала першою міжнародною компанією в сфері комерційної нерухомості в Україні, яка запропонувала спеціалізовану лінію брокерських і консультаційних послуг в секторі сільськогосподарських земель і аграрної інфраструктури.

Під керівництвом фахівця міжнародного рівня Пітера Томсона, який більше 25 років займав провідні посади в агробізнесі в Україні, Cushman & Wakefield сьогодні здатна надати своїм клієнтам унікальну експертну аналітику і конкурентну перевагу в їх аграрно-інвестиційній діяльності. Ефективна клієнтська база і глобальна платформа дають нам доступ до потенційних іноземних інвесторів для їх залучення до розвитку бізнесу в Україні.

 

Брокерські послуги в аграрному секторі

Україна - одна з небагатьох країн, які практично не користуються прямими іноземними інвестиціями в сільське господарство, незважаючи на величезний потенціал. Відома своїм багатим чорноземом, Україна має в своєму розпорядженні виняткові можливості для великого виробництва і прибутковості сільськогосподарських підприємств.

Cushman & Wakefield надає консультації на всіх етапах вибору найбільш оптимальних сільськогосподарських угідь, що відповідають вимогам і потребам клієнтів. Наші експерти позначають найкращі доступні можливості для ведення аграрного бізнесу в Україні.

Для власників аграрних підприємств ми здатні забезпечити доступ до широкого кола міжнародних інвесторів в сільське господарство, використовуючи глобальну мережу контактів Cushman & Wakefield.

Ми спираємося на глибокий багаторічний досвід наших українських експертів і досягнення міжнародної команди, щоб гарантувати досягнення цілей наших клієнтів з купівлі та продажу об'єктів аграрного сектора.

 

Консультації та рекомендації

Компанія Cushman & Wakefield надає консультації з широкого кола питань:

  • Вибір земельної ділянки
  • Будівництво
  • Здача в оренду
  • Структурування процесу купівлі-продажу
  • Аналіз і оптимізація урожайності в залежності від обраної місцевості
  • Товарно-торговельна діяльність
  • Логістика і транспортування
  • Аналіз операційної ефективності

 

Оцінка нерухомості в аграрному секторі

Сертифіковані спеціалісти команди Cushman & Wakefield, які є членами незалежної міжнародної професійної організації RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors), надають послуги з внутрішньої і зовнішньої оцінки сільськогосподарської землі, нерухомості, обладнання, інфраструктури і вартості активів. Результати оцінки можуть бути використані для фінансових звітів, купівлі-продажу, визначення ринкової ренти або врегулювання суперечок.

 

Запит на послугу

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.