photo

Що кажуть клієнти

Цим листом ми підтверджуємо, що компанія Cushman & Wakefield (раніше DTZ в Україні) демонструвала професіоналізм, глибоку експертизу та знання ринку протягом всієї співпраці з UNIT.City. 

Київська команда Cushman & Wakefield підготувала аналітичний звіт для нашого комплексного будівельного проекту в липні-вересні 2017 року. Ми високо оцінили якісну роботу, яку Марта Костюк, Нік Коттон, Яна Литвинчук, Вікторія Власова та Анастасія Кляцька виконали для нас, і будемо чекати нагоди працювати з ними в майбутньому. 

Ми раді, що працювали з такими експертами та знайшли надійних партнерів. Для нас очевидно, чому ця команда є провідною консалтинговою компанією в сфері комерційної нерухомості в Україні.

Яна Колдра
Директор
UNIT.City

Ghelamco призначила Cushman & Wakefield (раніше - DTZ) керуючою компанією власного логістичного комплексу «Копилов» площею 31 000 квадратних метрів у Київській області відразу після його введення в експлуатацію у 2008 році. Ефективність управління нерухомістю, продемонстровані Cushman & Wakefield, відповідає високим стандартам, що вимагає Ghelamco.

У 2017 році Cushman і Wakefield діяли від нашого імені у пошуках потенційного покупця логістичного комплексу. Після дуже активних переговорів було здійснено продаж на вигідних умовах. Ми дуже задоволені професіоналізмом і відповідальним ставленням Cushman & Wakefield на всіх етапах проекту - від управління об'єктом до закриття угоди з продажу. 

Кріс Хеггерік
Керуючий директор
Ghelamco Group

Ми підтверджуємо, що фахівці компанії DTZ підготували детальний звіт за результатами дослідження ринку торговельної нерухомості міста Тбілісі, з відображенням чіткої картини про тенденції та нові можливості розвитку. Професійно підготовлений компанією DTZ звіт користується попитом серед різних компаній, які планують вихід на грузинський ринок торговельної нерухомості. 

Ми дуже вдячні за виконану роботу і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Звіад Арчуадзе
Керівник міської служби економічної політики в Міській раді Тбілісі
Міська рада Тбілісі

Компанія BNP Paribas / УкрСиббанк залучила компанію DTZ для надання консалтингових послуг зі стратегічного управління надлишковими активами в нашому портфелі банківських приміщень у Києві. Прагматичний підхід компанії DTZ до виконання завдання, а також надані висновки та інноваційні пропозиції свідчать не тільки про чітке розуміння цими консультантами наших потреб, а й про глибоке знання ринку, його обмежень і потенціалу.

Ремі Пужоле
Міжнародні роздрібні банківські послуги в сфері нерухомості, BNP Paribas
Міжнародні роздрібні банківські послуги в сфері нерухомості, BNP Paribas

Цим листом підтверджуємо, що DTZ підтримали AISI Realty при виході на український ринок, надаючи комплексну платформу послуг від стратегічних консультацій і консультацій щодо конкретних об'єктів до надання послуг лізингу та оцінки. Оскільки компанія є провідною в сфері комерційної нерухомості в Україні, їх вибирають консультантами багато кредиторів, включаючи ЄБРР, завдяки яким AISI уклала кілька договорів.

Я б не вагаючись рекомендував DTZ в Україні провести консультаційну роботу в Тбілісі.
 

Бесо Сіхарулідзе
Президент AISI REALTY CAPITAL, LLC
AISI REALTY CAPITAL, LLC

Lviv IT Cluster висловлює подяку компанії DTZ за проведення дослідження для проекту Innovation District IT Park.

У команді DTZ працюють кваліфіковані спеціалісти. Вони продемонстрували бездоганне знання своєї справи. Весь обсяг робіт було виконано на високому та якісному рівні, з відповідальним підходом до надання послуг та повагою до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід співпраці, Lviv IT Cluster із впевненістю рекомендує компанію DTZ як високопрофесійного та надійного ділового партнера з надання консалтингових послуг у сфері нерухомості.

Веселовський С.В.
Виконавчий директор Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг»
Lviv IT Cluster

Шановний пан Левон Папоян і всі члени команди DTZ, які так багато працювали над пошуком для нас нового офісного приміщення в березні-грудні 2015 року.

Від імені керівництва Cogniance ми хотіли б подякувати вам за:

  •  неймовірний професіоналізм,
  •  увагу до всіх наших вимог і потреб,
  •  кваліфіковану підтримку під час пошуку приміщень,
  •  вирішення проблем в інтересах нашої компанії,
  •  висококласні навички переговорів у процесі оренди.

 

Ваша увага до деталей і професіоналізм були очевидні від початку до кінця, що гарантувало підтримку з вашого боку. Ви були постійно доступні і готові задовольнити наші вимоги протягом усього процесу планування і навіть після нашого переїзду в нову будівлю. Було дійсно приємно працювати з вами і вашою командою.

Магдалена Патшик
Директор
Cogniance LLC

Керівництво ТОВ «Фалькон-Україна» висловлює подяку міжнародній консалтингової компанії з нерухомості DTZ за проведені роботи щодо пошуку офісного приміщення. Нашій компанії було запропоновано багато варіантів, що відповідали запиту, один з яких ми, в результаті, вибрали.

Особливу вдячність висловлюємо керівнику департаменту агентських та консультаційних послуг у сфері офісної нерухомості пану Левону Папояну і агенту з нерухомості пану Арману Саркісяну. Вони продемонстрували професійний підхід, бездоганне знання своєї справи і високий рівень якості роботи з клієнтами.

Фахівці компанії з нерухомості DTZ надавали відчутну допомогу і підтримку на всіх етапах співпраці. ТОВ «Фалькон-Україна» з повною упевненістю рекомендує компанію DTZ в якості надійного ділового партнера в сфері надання послуг з оренди нерухомості.

Бажаємо успішного розвитку і досягнення нових вершин у бізнесі!

Коваленко П.Н.
ТОВ «Фалькон-Україна»

У 2011 році УкрСиббанк спільно з власниками найняв DTZ для підготовки повного звіту щодо управління та оренди ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці. Звіт DTZ містив ряд практичних пропозицій і зауважень щодо управління, складу орендарів і здачі в оренду. Після першого звіту консультанти DTZ були найняті для забезпечення постійного моніторингу та звітності в ТРЦ.

Компанія DTZ зіграла важливу роль у подальшому прогресі, досягнутому в маркетинговій політиці «Мегамолл» після реалізації пропозицій і зауважень, зроблених DTZ в першому звіті. DTZ надала консультації щодо суттєвих змін планування другого поверху, подальшої здачі в оренду великих площ для якірних орендарів і перегляду складу орендарів. Ці зміни мали позитивний вплив на операційні доходи центру і зменшили рівень вакантності.

У роботі над цим проектом команда DTZ довела свої практичні глибокі знання в області консультування з оренди, планування простору та управління майном, продемонструвала свої сильні професійні навички і принципи в поєднанні з гнучкістю і готовністю пропонувати індивідуальні рішення в нестандартних ситуаціях.

УкрСиббанк високо оцінює надані послуги і цінує очевидне поліпшення ТРЦ, що підтверджує лідерство DTZ в цьому секторі.

Дмитро Татарко
Керівник департаменту корпоративного структурованого фінансування UkrSibbank BNP Paribas Group
УкрСиббанк

Ми радо підтверджуємо, що DTZ надала практичні рекомендації, підкріплені ретельними дослідженнями і тестуванням ринку, якими ми керувалися протягом усього процесу прийняття рішень. Ми вважаємо, що вони своєчасно надали високоякісний сервіс, який дійсно дозволив нам побачити способи підвищити цінність нашої власності.

Річард Рош
Директор
Westfield Investments

DTZ ознайомила компанію Multi з можливістю девелопменту проекту Forum Lviv у 2007 році і залишалася залученою до переговорного процесу щодо створення спільного підприємства з нашим локальним партнером, пошуку третього партнера в 2012 році і надання послуг оренди в якості спів-ексклюзивного агента. Ми високо оцінили їхні поради та знання локального ринку, а також відмінні навички здачі приміщень в оренду, що зіграло важливу роль в успішному введенні в експлуатацію нашого об'єкта.

Гавайн Мінкс
Керуючий директор
Multi в Україні

Віддана та добросовісна команда, яка швидко реагує на наші запити і досягає відмінних результатів зі здачі в оренду торгового центру в надзвичайно складних і напружених економічних умовах. Консультанти DTZ орієнтуються на ефективну співпрацю, вони прогресивні і оперативні. Ми обрали DTZ серед інших, оскільки вони справили враження компанії, яка заслуговує на довіру. Їх чудова і віддана команда є ключем до успіху торгового центру. Вони завжди орієнтовані на досягнення наших цілей. Я б без сумніву вибрав їх знову.

Магнус Лофгрен
Менеджер фонду
Argo Capital Management Property

Ми обрали DTZ у зв'язку з їх тривалою присутністю на ринку України, глибоким розумінням ринку торгової нерухомості та їх можливостями отримати підтримку колег на міжнародному рівні. Ми співпрацюємо з DTZ у різних аспектах нашого бізнесу в кількох країнах.

Роберт Провін
Керуючий директор
Argo Real Estate Opportunities Fund

Якість та оперативність надання послуг компанії DTZ за кількома проектами ЄБРР перевершила всі наші очікування.

Мілен Георгієв
Керівник проектів
ЄБРР

DTZ представляла інтереси Gooioord B.V. у процесах формування портфелю, управління, здачі в оренду та продажу. Завдяки своєму унікальному розумінню ринку нерухомості в Києві, експерти DTZ забезпечили ефективне управління активами, що оптимізувало доходи інвесторів і дозволило продати портфель за максимальною ціною в період найвищої активності ринку.

Lou van der Heijden
Керуючий об’єктом Gooioord Portfolio від імені Unibail Rodamco
Beheer Brouwershoff B.V.

Ми дуже задоволені умовами, які забезпечила нам команда DTZ і які дозволять нам і надалі інвестувати в наш бізнес в Україні. DTZ продемонструвала повну відданість нашим інтересам, а також винятковий професіоналізм і компетентність, які зіграли вирішальну роль у переговорах із нашим нинішнім орендодавцем.

Флоріс Шурінг
Керуючий партнер
КПМГ в Україні

Ми високо цінуємо і систематично користуємося послугами компанії DTZ на всіх етапах реалізації проекту: від створення концепції до управління вже існуючими об'єктами. Зважаючи на те, що компанія має надійну репутацію, глибокий досвід і відмінне знання ринку нерухомості, робота з компанією DTZ завжди приносить ефективні результати. Також, хотілося б відзначити, що з командою фахівців компанії DTZ завжди приємно працювати.

Олена Шуляк
Директор
Midland Development в Україні

Компанія DTZ заслуговує на повну довіру за їх неймовірну проактивность, поглиблене знання ситуації на ринку, сильні професійні навички і принципи - в поєднанні з гнучкістю і готовністю запропонувати індивідуальні рішення в нестандартних ситуаціях. Для нас ці якості спрацювали ефективно, незважаючи на глобальний спад в економіці.

Олександр Шевцов
Керівник українського офісу компанії
Quadrum / Cube Capital Group

Рівень послуг DTZ в Україні відповідає очікуванням міжнародних компаній. Ми дуже вдячні DTZ за представлення наших інтересів і рекомендуємо іншим міжнародним компаніям звертатися до DTZ як до провідного міжнародного консультанта з нерухомості.

Адам M. Мицик
Директор
Cameron

Ваша підтримка під час останнього переїзду Astellas зі старого до нового офісу важко переоцінити. Часи були інші, і в Києві було дуже мало достойних офісних приміщень. Я був у відчаї, оскільки у нас було дуже мало часу, щоб знайти наше нове місце для роботи. Самовіддача та професіоналізм вашої компанії були дійсно виключними. Той важкий для мене час я згадую із задоволенням, в основному, завдяки нашому співробітництву. Факти не можна заперечувати - ми залишалися в офісному приміщенні, яке ви знайшли для нас, протягом п'яти років, і тепер ми переїжджаємо до більш просторого офісу , але у того ж самого орендодавця. Це ще раз доводить, що ми задоволені послугами. Я з радістю рекомендую вас будь-якій «бездомній» компанії.

Кшиштоф В. Седлецькі
Генеральний директор
Astellas Pharma Europe BV Представництво в Україні

DTZ провела переговори з орендодавцем від імені Lego, щоб забезпечити досягнення угоди про кращі комерційні умови. Ми рекомендуємо іншим орендарям звертатися до DTZ за пошуком рішення для своїх завдань, пов'язаних із поліпшенням умов оренди.

Анатолій Кузьмінський
Виконавчий директор
LEGO Ukraine LLC