Лучшая брокерская компания

Компанія Cushman & Wakefield в Україні відзначена нагородою «Краща брокерська компанія 2017 року»

Уже другий рік поспіль експертне журі EE Real Estate Awards визнає агентську команду Cushman & Wakefield кращою в Україні.

Вручення премії відбулося на щорічному Форумі країн Східної Європи, де були відзначені досягнення в сфері нерухомості за 2017 рік і вручені нагороди за кращі проекти Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, України та Молдови. Організатором Форуму виступила професійна організація Ukraine Real Estate Club & EuropaProperty.com.

Верифіковане незалежне журі оцінювало агентів за кількістю, обсягом і значущістю угод, укладених у різних сегментах ринку комерційної нерухомості (офісної, торговельної, складської і землі). Методологічним партнером EE Real Estate Awards є компанія Ernst & Young.

Однією з найбільш обговорюваних угод, що супроводжувала Cushman & Wakefield в Україні, став продаж компанією Ghelamco Group логістичного комплексу площею понад 30 тис. кв. м продуктовому ритейлеру «АТБ».

Сертифікат «Краща брокерська компанія 2017 року» був офіційно вручений Ніку Коттону, керуючому директору Cushman & Wakefield в Україні, який дав такий коментар:

«Незважаючи на те, що нагорода відображає наш успіх в агентської роботі, вона отримана завдяки зусиллям усієї команди Cushman & Wakefield - як консультантів в Україні, так і наших колег в Європі і в світі. Після недавнього ребрендингу ми серйозно зосередилися на складі української брокерської команди, яка була значно посилена. У нас все ще є великі плани, ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Одним із ключових переможців EE Real Estate Awards став львівський бізнес-центр «Оптіма Плаза», який отримав дві нагороди «Інноваційне зелене будівництво 2017» і «Офісний проект року». Це особливо важливо для Cushman & Wakefield, оскільки ми консультували девелопера щодо початкової концепції будівництва, підтримки архітектурних проектів, а забезпечення першої попередньої оренди офісу компанією Intellias з вихідною площею 3169 кв. м. Два місяці тому БЦ «Оптіма Плаза» отримав офіційну сертифікацію BREEAM з оцінкою «Дуже добре». Це перша офісна будівля в Україні повністю акредитована BREEAM».

Лучшая брокерская компания Лучшая брокерская компания Лучшая брокерская компания Лучшая брокерская компания

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.

Компания Cushman & Wakefield объявила о смене руководства
Новини компанії

Компанія Cushman & Wakefield оголосила про зміну керівництва

Призначено нового президента, генерального директора регіону EMEA і керівника ринку Великобританії та Ірландії