Компания Cushman & Wakefield объявила о смене руководства

Компанія Cushman & Wakefield оголосила про зміну керівництва

Призначено нового президента, генерального директора регіону EMEA і керівника ринку Великобританії та Ірландії

ЛОНДОН, 4 грудня 2017 р. Міжнародна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості Cushman & Wakefield оголошує про зміни в складі керівництва в регіоні EMEA, що стало наступним етапом у розвитку компанії після глобального злиття з DTZ.

Генеральний директор регіону EMEA Джон Форрестер призначений президентом. Колін Вілсон зайняв пост генерального директора регіону EMEA, а Джордж Робертс став керівником ринку Великобританії та Ірландії. Нові призначення вступили в силу з 1 грудня 2017 року.

Як президент Форрестер буде здійснювати повсякденний операційний і управлінський контроль за чотирма глобальними регіонами в Північній і Південній Америці, EMEA, APAC і Китаї. Він також буде відповідати за розвиток спектру послуг компанії для задоволення зростаючих потреб клієнтів. Посада передбачає тісну співпрацю з генеральним директором Бреттом Уайтом. Глобальне управління тепер буде здійснюватися з Лондона.

До злиття компаній Форрестер займав пост генерального директора в регіоні EMEA в DTZ, де працював з 1988 року. Він очолював DTZ Holdings plc і координував процес його продажу компанії UGL в 2011 році. Під керівництвом Форрестера Cushman & Wakefield в регіоні EMEA була посилена стратегічними призначеннями і придбаннями, в тому числі: Cogest Retail (Італія), DTZ Zadelhoff (Нідерланди) і ADMOS (Бельгія і Люксембург).

Бретт Уайт, генеральний директор, сказав: «Ми розвиваємося на всіх фронтах, здійснюємо стратегічні придбання, розширюємо спектр послуг та нарощуємо частку ринку. Зараз настав час переконатися, що у нас є відповідні люди, щоб просунути нас вперед, на наступний етап нашого розвитку. Джон - чудовий лідер, який керував великими комплексними організаціями, володіє унікальними знаннями про світові ринки нерухомості і є надійним радником провідних світових орендарів та інвесторів. Він ідеально підходить для того, щоб наші регіональні компанії працювали разом ефективно аби капіталізувати все більш глобальний характер вимог і можливостей клієнтів».

Джон Форрестер, президент, сказав: «Для мене велика честь взяти на себе цю роль. Ми відрізняємося від тієї компанії, якою були при злитті. Ми виросли, але залишилися заповзятливими і орієнтованими на дії. Це важливо, тому що галузь швидко змінюється. Ми повинні очолити цей виклик, зберігаючи постійний упор на забезпеченні кращих результатів для наших клієнтів на всіх великих ринках і бізнес-напрямках по всьому світу.

Колін і Джордж втілюють цей принцип клієнтоорієнтованості як видатні лідери ринку, які стали видатними лідерами бізнесу. Вони володіють навичками і досвідом для розвитку нашого бізнесу в регіоні EMEA, а також у Великобританії та Ірландії, на благо наших клієнтів і всіх людей».

Вілсон приєднався до DTZ в 1996 році, очолюючи інвестиційні команди в Центральному Лондоні, перш ніж стати керівником ринку Великобританії та Ірландії в 2012 році. Після злиття він розвивав бізнес у Великобританії і Ірландії, додавши нові можливості для задоволення клієнтських вимог, які змінюються, і входив до ради керівництва EMEA. У минулому році він запустив Inspire, нову ініціативу Cushman & Wakefield в Великобританії щодо розширення та інтеграції.

Колін Вілсон, головний виконавчий директор EMEA, сказав: «Я дуже радий, що просуваю наш бізнес у регіоні EMEA, в якому схожість на ринках все більше переважує будь-які відмінності. Ця епоха політичної, економічної і технологічної невизначеності відкриває значні можливості для нашої компанії. Вона ідеально структурована для надання стратегічних консультацій клієнтам, які стирають кордони для капіталу, послуг і співробітників».

Вілсона на його посаді буде підтримувати Карло барель ді Сант'Албано, який продовжує займати посаду голови EMEA.

Джордж Робертс раніше очолював підрозділ London Markets, що включає представництво інтересів орендарів, лізинг, ринки капіталу, команди департаментів житлової нерухомості та консалтингу з питань девелопменту. Він контролював зростання підрозділу, і в цьому році команда була в центрі деяких найбільш знакових проектів Лондона.

До того, як очолити London Markets, Робертс займав центральне місце у відзначеній нагородами команді представництва інтересів орендарів в компанії Cushman & Wakefield. В останні роки команда уклала кілька угод попередньої оренди в Лондоні.

Колин Уилсон Джордж Робертс Джон Форрестер

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.

Лучшая брокерская компания
Новини компанії

Компанія Cushman & Wakefield в Україні відзначена нагородою «Краща брокерська компанія 2017 року»

Уже другий рік поспіль експертне журі EE Real Estate Awards визнає агентську команду Cushman & Wakefield кращою в Україні.