DTZ объявляет о слиянии с Cushman & Wakefield

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття. Передбачається, що новостворена організація стане однією з найбільших міжнародних компаній, яка надає послуги в сфері нерухомості.

Об’єднання Cushman & Wakefield та DTZ в один бізнес дозволить створити компанію з доходом більше ніж USD 5.5 млрд. та 43,000 співробітниками. Загальний обсяг площі, яка управляється від імені інституційних, корпоративних і приватних клієнтів, складе 4 млрд. кв. м. Розширений спектр послуг буде являти собою унікальне поєднання глибокої присутності на місцевому ринку і концентрацію на ключових послугах на найбільших світових ринках.

"Злиття з таким відомим брендом, як Cushman & Wakefield, стане великим кроком у розвитку компанії DTZ. Обидві компанії володіють взаємодоповнюючими перевагами і ведуть діяльність в різних регіонах світу. Буде це Нью-Йорк, Лондон або Шанхай, комбінація стане неймовірно успішною “, - зазначив Бретт Уайт, майбутній голова ради директорів і генеральний директор об’єднаної компанії. Уайт додав: “У той час, коли для клієнтів важливими є ширина і глибина охоплення ринку, зараз йдеться не просто про розмір компанії. Також важливим є досвід на локальних ринках і глибоке розуміння потреб клієнтів, саме ці принципи відрізняють Cushman & Wakefield та DTZ і допомагають нам рухатися вперед”. Пан Уайт, який раніше обіймав посаду генерального директора в CBRE, має більш ніж 30-річний досвід роботи і є професіоналом у сфері нерухомості.

Коментуючи ситуацію від імені інвесторів (TPGPAG та OTPP), Бен Грей, спів-керуючий партнер TPG в Азії, коментує: “Ми раді бути частиною однієї з найбільш захоплюючих історій зростання в цій індустрії. У нас є великі амбіції щодо новоствореної компанії Cushman & Wakefield. Ми готові сприяти подальшому зростанню і процвітанню цього міжнародного лідера за допомогою нашої енергії та капіталу”.

Після завершення процесу злиття, Карло Барел ді Сан’Албано, нинішній міжнародний генеральний директор Cushman & Wakefield і генеральний директор в країнах Центральної Європи, Близького Сходу та Африки, обійме керівну посаду на глобальному рівні. Джон Сантора, нинішній генеральний директор Cushman & Wakefield в Північній Америці, стане генеральним директором, а також буде контролювати процес злиття двох компаній, в той час як Тод Лікерман, нинішній міжнародний генеральний директор DTZ, займе посаду президента нової глобальної компанії.

Щодо EXOR, компанії, яка володіє 80,1% акцій Cushman & Wakefield, партнер-засновник TPG – однієї з лідируючих інвестиційних компаній, Девід Бондерман, зазначив: “Потенціалу, що виник в результаті цього об’єднання, не було б без підтримки та позиціонування компанії Cushman & Wakefield компанією EXOR протягом останніх 8 років. EXOR досягла великих успіхів у розвитку високоприбуткового бізнесу, і як тільки відбудеться злиття з DTZ, компанія зможе приносити ще більший прибуток у сфері нерухомості по всьому світу. Cushman & Wakefield – один з найсильніших брендів на міжнародному ринку нерухомості і ми раді отримати можливість бути учасниками зростання цієї чудової компанії”.

Закрити угоду планується до кінця 2015 року за умови отримання всіх необхідних дозволів з боку контролюючих органів.

Більш детальну інформацію ви знайдете в офіціному оголошенні  про угоду, опублікованому на сайті компанії Cushman & Wakefiled website.

Схожі новини

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.

Лучшая брокерская компания
Новини компанії

Компанія Cushman & Wakefield в Україні відзначена нагородою «Краща брокерська компанія 2017 року»

Уже другий рік поспіль експертне журі EE Real Estate Awards визнає агентську команду Cushman & Wakefield кращою в Україні.

Компания Cushman & Wakefield объявила о смене руководства
Новини компанії

Компанія Cushman & Wakefield оголосила про зміну керівництва

Призначено нового президента, генерального директора регіону EMEA і керівника ринку Великобританії та Ірландії