Чешская сеть Master Burger открыла первый ресторан в Украине

Чеська мережа Master Burger відкрила перший ресторан в Україні

Київський ТРЦ Dream Town виконує свою обіцянку «створити Європу прямо під вікнами киян». Завтра, 9 листопада, на фудкорті, який розташований на третьому поверсі торгового центру, відбудеться офіційне відкриття першого ресторану чеської мережі Master Burger в Україні.


«Технічне відкриття відбулося 1 листопада. Загальна орендна площа - 98 кв. м, включаючи зону посадки. Відповідно до плану реконцепції Dream Town, весь фудкорт тепер поділяється на зони для кожного з ресторанів, щоб урізноманітнити інтер’єр, створити додатковий комфорт та затишок для відвідувачів, - ділиться новинами Вікторія Нестеренко, агент із нерухомості міжнародної консалтингової компанії Cushman & Wakefield в Україні. – Це лише перший ресторан, мережа планує розвиватися по всій Україні. Найближчим часом буде відкрито ще 10 точок в Києві».

Про популярність Master Burger в Чеській Республіці заявляють дві гучні цифри: на кожній точці продається в середньому 500 бургерів в день, а в містах, де представлений бренд, його ринкова частка серед спеціалізованих бургерних ресторанів доходить до 80%.

Меню першого в Україні Master Burger - таке ж, як у Чехії, і складається воно з 50 позицій. Ярослав Проценко, генеральний директор українського представництва, рекомендує почати знайомство з «хітів». Це Pepper, Samuraj, Sunrise, Cheese і BBQ. Навіть якщо ви попросите приготувати свій власний бургер, ресторан береться виконати ваше замовлення лише за 1 хвилину.

В цьому і полягає особливість концепції Master Burger. «При всіх ускладненнях із індивідуальним приготуванням, для фаст-фуду швидкість дуже важлива. Середня швидкість приготування одного бургера – 1 хвилина, - розповідає Ярослав Проценко. - Все бургери подаються «з-під ножа». Ніяких заморожених заготовок. Кожен бургер перед поданням клієнтові перевіряється співробітником, відповідальним за дотримання стандартів приготування».

Стандарти якості Master Burger повністю відповідають європейським нормам - від дотримання температурного режиму до виключно свіжих продуктів і перевірених інгредієнтів. Піклуючись про здоров'я своїх клієнтів, ресторан використовує тільки корисні компоненти, такі як морська сіль, булки без глютену, свіжокарамелізований хліб і авторський унікальний соус.

«На сьогодні ми єдині в Україні готуємо бургери ресторанної якості в закладі формату фаст-фуд. Наші бургери можна їсти кожен день! Власники Master Burger вже більше 7 років харчуються в своїх закладах, і вони прекрасно виглядають. Наші бургери ідеально збалансовані, в них багато салату, м'ясо, овочі, і трохи хліба. Якщо хочете харчуватися без шкоди для здоров'я, смачно і, головне, в сучасному світі - jste vítáni!»- запрошує Ярослав Проценко.

Ресторан поступово переходить на повну автоматизацію, в тому числі і замовлення без касира. Тут буде встановлено промисловий роутер, щоб забезпечити відвідувачам стабільний wi-fi, і зарядки для телефонів.

Схожі новини

Mobelix
Торгова нерухомість

Ринок девелопменту рітейл-парків у Європі

У 2016 році площа рітейл-парків збільшилася на 50% у порівнянні з показником 2015 року.

В Одессе в ТЦ «Kadorr» открылся новый «Паспортный сервис»
Торгова нерухомість

В Одесі в ТЦ «Kadorr» відкрився новий «Паспортний сервіс»

29 вересня в Одесі відкрився новий «Паспортний сервіс».

Ave Plaza в Харькове продолжает расширять категорию детских товаров
Торгова нерухомість

Ave Plaza в Харкові продовжує розширювати категорію дитячих товарів

7 грудня у харківському ТОЦ Ave Plaza (вул. Сумська, 10) відкрився мультибрендовий магазин дитячого одягу та взуття Birba Club.